LV
Вернуться на главную
Dzejas diena skolā “Evrika”

             2016.gada 27.septembrī norisinājās daiļlasītāju konkurss un ilustrāciju izstāde “Zem zilās debesu bļodas”. Pasākums bija veltīts Vizmas Belševicas 85.gadadienai.

            Dzejas dienas ieskaņā 9.b klases skolēni iepazīstināja klātesošos ar V. Belševicas  dzīves gājumu un daiļradi, uzsverot dzejnieces ieguldījumu literatūrā. Skolēni ar interesi skatījās un klausījās prezentāciju, kā arī centās izprast, kāpēc rakstniece V. Belševica tika vairākkārt nominēta Nobela prēmijai.
            Daiļlasītāju konkursā piedalījās 19 skolēnu no 5.-8.klasēm . Pēc žūrijas vērtējuma pirmā vieta tika piešķirta 5.klases skolēniem Pjotram un Poļinai Demčenko. Otro vietu ieguva 7.klases skolnieces Poļina Korņejeva un Poļina Pospelova. Trešā vieta piešķirta 6.klases skolniecei Aļinai Travņikovai un 7.klases skolniekam Artjomam Kļimanovam. Trīs dalībnieki saņēma atzinības rakstu: Aleksandrs Barančejevs no 6.klases, Ksenija Serova un Daniils Lugovskis no 8.klases. Skolēni deklamēja  V. Belševicas dzeju emocionāli un ar pārliecību.
            Bija sagatavota interesanta ilustrāciju izstāde. Tika uzteiktas četru skolēnu ilustrācijas, viņu savdabīgais skatījums dzejoļa ilustrēšanā. Atzinības rakstu saņēma  5.klases skolniece Poļina Belokoņa, 7.klases skolniece Nikola Lavrova, ka arī Poļina Korņejeva un Poļina Pospelova.
            Pasākumu bagātināja divas R.Paula dziesmas ar V.Belševicas vārdiem “Es aiziet nevaru” un “Kamola tinēja”.
            Paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu.
 
Foto galerija šeit


X

.:Напишите нам письмо:.

* Обязательные поля..

* Текст сообщения.
Введите текст с картинки :
X

.:Подписка:.

* Обязательные поля.

Введите текст с картинки :

Подписка дает возможность автоматически получать обновления разделов «БИБЛИОТЕКА» и «ЛЕКТОРИЙ».