LV
Вернуться на главную
„Visa laba radībiņa”

 Šodien, 19.septembrī 7.-12.klašu skolēni pulcējās skolas aktu zālē uz ikgadējo Dzejas stundu. Dzejas stundas ieskaņā skanēja Aspazijas vārdi dziesmā, kuru izpildīja 10. un 11. klases skolnieces. Gatavojoties pasākumam, 10.-12.klašu skolēni bija aicināti doties romantiskā pastaigā „Raiņa un Aspazijas dzīves un mīlas vietas Jūrmalā”. 9.septembrī 10. un 11.klases skolēni kopā  ar skolotāju I.Samīti bija pārgājienā, kurš aizsākās Pumpuru dzelzceļa stacijā. Par šī pārgājiena iespaidiem skolotāja rādīja sagatavoto prezentāciju.

Klātesošie vēroja Pēperkoku namiņu, Jaundubultu vasarnīcu, K.Gulbja vides objektu „Raiņa priedes”, kā arī „Mākslas stacijas „Dubulti”” mākslas izstādi, Aspazijas portretu un kaķkarieti. Kaķa tēls tiek skaidrots kā „Latvijas simtgades utopiskais kaķis, kurš staigā, kur pašam tīk”. Pastaigas noslēgumā skolēni bija Aspazijas mājā.
Dzejas stundas turpinājumā bija daiļlasītāju konkurss. Skanēja Aspazijas, Raiņa, Imanta Ziedoņa, Ārijas Elksnes, Pētera Sila, Pētera Brūvera, Kārļa Vērdiņa, Klāva Elsberga dzeja. 7.-9.klašu grupā - 1.vietu ieguva Poļina Korņejeva (8.klase) un Poļina Pospelova (8.klase), 2.vietu ieguva Daniils Lugovskis (9.klase). 10.-12.klašu grupā - 1.vietu ieguva Adelīna Ņečetova (11.klase), 2.vietu Germans Repņikovs (11.klase), 3.vietu Marija Adamoviča (10.klase).
 
Fotogalerija šeit.


X

.:Напишите нам письмо:.

* Обязательные поля..

* Текст сообщения.
Введите текст с картинки :
X

.:Подписка:.

* Обязательные поля.

Введите текст с картинки :

Подписка дает возможность автоматически получать обновления разделов «БИБЛИОТЕКА» и «ЛЕКТОРИЙ».