LV
Вернуться на главную
Pasaku pēcpusdiena skolā “Evrika”

             2016.gada 7.oktobrī pasaku pēcpusdienā “Zem zilās debesu bļodas”, veltītā Vizmas Belševicas 85.gadadienai, sākumskolas klases sacentās, rādot savus iestudējumus pēc Vizmas Belševicas pasakām, bija arī ilustrāciju izstāde-konkurss.

            Latviešu valodas skolotāja Tatjana Pečerena sagatavoja un rādīja skaistu prezentāciju par V. Belševicas dzīves gājumu un daiļradi. Košu slaidu pavadībā klašu grupas uzstājās ar saviem priekšnesumiem. 1.klase draudzīgi un skaisti parādīja dzejoļa „Mīkla” iestudējumu un prezentēja kolektīvo ilustrāciju - sienas avīzi. 2.klase sagatavoja pasaku „Divi brālīši, divi ezīši”, 3.a rādīja pasaku Zelta kažoks, adatu kažoks, 3.b klase pasakas „Glemezis” iestudējumā demonstrēja ļoti labu aktieru darbu otrā plāna lomās un visus pārsteidza 4.klases pasakas „Gailis un pīle” iestudējums ar visu aktieru košu savu lomu tēlojumu, ne tikai Vladimira Sibrika tēloto gaili un Annas Popkovas tēloto pīli.
Gan skolēniem, gan skolotājiem, gan arī vecākiem, kuri bija atnākuši paskatīties savu bērnu uzstāšanos, pasākums ļoti patika, visi ar lielu interesi skatījās un klausījās.
            Diplomus un atzinības rakstus par aktieru spēli un labākām ilustrācijām saņēma daudzi, jo priekšnesma sagatavošanā un prezentēšanā piedalījās visi katras klases skolēni.
Izsakām pateicību 1.-4.klašu skolēniem, viņu klases audzinātājām un pasākuma organizētājai latviešu valodas skolotājai Tatjanai Pečerenas kundzei par veiksmīgu pasaku pēcpusdienu.
 
Paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu.
Sirsnīgi vēlam visiem radošus panākumus!
 
Foto galerija šeit.


X

.:Напишите нам письмо:.

* Обязательные поля..

* Текст сообщения.
Введите текст с картинки :
X

.:Подписка:.

* Обязательные поля.

Введите текст с картинки :

Подписка дает возможность автоматически получать обновления разделов «БИБЛИОТЕКА» и «ЛЕКТОРИЙ».