LV
Вернуться на главную
Viveta Indāne – Pudule
Latviešu valodas un literatūras skolotāja.
1989.gadā beigusi Latvijas Valsts universitāti, iegūstot humanitāro zinātņu maģistra grādu, kā arī latviešu valodas un literatūras skolotāja kvalifikāciju.
2014.gadā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā saņemta skolotāja – logopēda kvalifikācija.
            Skolotājai ir 24 gadu pedagoģiskā darba pieredze. Vivetas Indānes – Pudules kā latviešu valodas pasniedzējas pirmā darba vieta ir Rīgas celtniecības tehnikums. Latviešu valodas kā valsts valodas skolotājas profesionālā darbība turpinās Rīgas M. Lomonosova krievu vidusskolā, kur tiek strādāts visu vecumu klašu grupās – pamatā 5.-9. kl.No 2010. gada Viveta Indāne – Pudule savu pedagoģisko meistarību attīsta, strādājot mācību centrā “Lated” kā latviešu valodas pasniedzēja pieaugušajiem atbilstoši valsts valodas prasmes pārbaudes zemākajam, vidējam un augstākajam līmenim un skolēniem dažādās vecuma grupās. Šajā laikā tiek izveidotas mācību programmas valsts valodas apguvei A1, A2; B1, B2; C1, C2 līmeņiem.
            Vadot nodarbības, tiek izmantotas radošas mācību metodes, kas ir attiecināmas uz katra indivīda personības izaugsmi un mācību satura pozitīva rezultāta sasniegšanu, ko apliecina audzēkņu sasniegumi latviešu valodas olimpiādēs un valsts valodas prasmes pārbaudes centralizētajos eksāmenos.


X

.:Напишите нам письмо:.

* Обязательные поля..

* Текст сообщения.
Введите текст с картинки :
X

.:Подписка:.

* Обязательные поля.

Введите текст с картинки :

Подписка дает возможность автоматически получать обновления разделов «БИБЛИОТЕКА» и «ЛЕКТОРИЙ».