RU
Atgriezties uz galveno
Ceļojums Matemātikas pasaulē

         No 6. līdz 10. februārim mūsu skolā notika Matemātikas nedēļa. Čeļojums Matemātikas pasaulē”- tā skanēja šīs nedēļas temats. Šajā ceļojumā devās 2. – 4. klašu audzēkni.

       Kopš seniem laikiem matemātika tiek dēvēta par zinātņu karalieni. Bez viņas pasaule būtu garlaicīga un vienveidīga. Bez matemātikas nebūtu iespējami zinātniskie atklājumi uz jūras, sauszemes un visā Visumā. „Tas, kas nepārzina matemātiku, nevar pārzināt nevienu citu jomu”, jo matemātika ir mums visapkārt.
      Matemātikas nedēļa, pateicoties skolēniem un viņu skolotājiem, bija spilgta, interesanta un daudzveidīga. Nedēļas ietvaros bija organizētas olimpiādes, konkursi, izstādes, prezentācijas, atklātās stundas vecākiem, ka arī matemātiskās teātra izrādes. Uzdevumi, kurus veidoja skolotāji, bija informatīvi un izklaidējoši, rosināja skolēnus izjust interesi par matemātiku, kā arī aktivizēja viņiem prāta darbību.
      4. klases skolēni vadīja sadarbības stundu „ Kopā draudzīgi ir soļot” 2. klasē. Klases stundās 3. un 4. klašu skolēni iepazinās ar slaveno matemātiķu biogrāfijām.
       Skolēniem ļoti patika organizētie pasākumi, jo daudziem matemātika ir viens no mīļākajiem mācību priekšmetiem sākumskolā.
      Apbalvojumi atrada savus varoņus. Olimpiāžu un konkursu uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem.
      Matemātikas nedēļa mūsu skolā ir beigusies. Paldies visiem par uzmanību un piedalīšanos.
      Tālāk Mūs gaida mācības, darbs, jaunas olimpiādes un konkursi, kas nozīme arī jaunas uzvaras.
      Veiksmi visiem! Jaunu uzvaru! Un atklājumu!
 
Foto galerija šeit.
 
Sākumskolas skolotāja
J. Rodionova
 


X

.:Sazināties ar mums:.

* Vajadzīgās ailes..

* Teksts.
Lūdzu pārrakstiet tekstu no bildes :
X

.:Подписка:.

* Обязательные поля.

Введите текст с картинки :

Подписка дает возможность автоматически получать обновления разделов «БИБЛИОТЕКА» и «ЛЕКТОРИЙ».