RU
Atgriezties uz galveno
Ēnu diena skolā „Evrika”

             Šogad mēs ļoti atbildīgi piegājām Ēnu dienas organizēšanai. Skolas parlamenta sēdē tika nolemts, ka visi 10.-12. klašu skolēni, kā arī (iespēju robežās) 8.-9. klašu skolēni izmantos piedāvātās vakances. Daži skolēni saņēma atteikumus uz sūtītām motivācijas vēstulēm, sakarā ar vecuma ierobežojumiem. Taču, lielākā audzēkņu daļa aizvadīja interesantu un emocijām pilnu dienu.

            Mūsu skolēni ēnoja Saeimas un Rīgas Domes deputātus, DNB bankas un „WEBMONEY” kompānijas darbiniekus, policistus iecirknī „Teika” un Jūrmalas pilsētas iecirknī, aktierus teātrī „Brīvo Aktieru Savienība”. Skolēni devās arī uz reklāmas filmēšanu fotodarbnīcā, kompāniju „ENGINE”, SIA "STANBEVINTERNATIONALDISTRIBUTION", restorānu “ARMĒNIJA”, dzīvojamo mājiņu būvēšanas darbnīcu un automazgātavu.
            Piektklasnieki ēnoja skolas administrāciju, medmāsu un sporta skolotāju. Visi dalībnieki saņēma pozitīvas atsauksmes par savu piedalīšanos pasākumos, kā arī dāvanas. Ceturtdien, 2017. gada 17. februārī  skolas zālē notika liela divu stundu prezentācija „Ēnu dienas” dalībniekiem. Skolēni ar interesi dālijās pieredzē. Paldies visiem klases audzinātājiem, kuri rosināja skolēnus izmantot šo burvīgo iespēju.
            Foto galerija seit.


X

.:Sazināties ar mums:.

* Vajadzīgās ailes..

* Teksts.
Lūdzu pārrakstiet tekstu no bildes :
X

.:Подписка:.

* Обязательные поля.

Введите текст с картинки :

Подписка дает возможность автоматически получать обновления разделов «БИБЛИОТЕКА» и «ЛЕКТОРИЙ».