RU
Atgriezties uz galveno
Absolventi par skolu “Evrika”

 Par savu, it kā, īsu pastāvēšanas vēsturi, privātā vidusskola “Evrika” izaudzināja daudz patiesi izglītotus un inteliģentus cilvēkus ar augstiem tikumiskiem orientieriem, izcilus speciālistus. Tieši “Evrika” iededzināja mūs to liesmu, kura apgaismo visu skolas absolventu dzīvi.

Skola mums daudz ko sniedza, gribās par to vēlreiz aizdomāties un pateikties mūsu skolotājiem. “Evrika” ir absolūti unikāla, tajā katrs skolēns atklāj sevī talantus un neierobežotas attīstības iespējas gan personīgai, gan profesionālai izaugsmei.
«Evrikā” iegūtās zināšanas ļāva mums bez problēmām ne tikai iestāties izvēlētajās augstākās izglītības iestādēs, bet arī veiksmīgi mācīties visdažādākās mūsdienu programmās. Valodu zināšanas palīdzēja daudziem skolas absolventiem veiksmīgi pabeigt arī ārzemju izglītības iestādes Lielbritānijā, Vācijā, Austrijā, Šveicē, Krievijā u.c.
Skolotāju un pedagogu profesionalitāte visas apmācības laikā palīdzēja ne tikai veiksmīgāk apgūt izglītības programmas, bet arī padarīja mācību procesu interesantāku. Individuāla pieeja katram skolēnam un uzmanīga attieksme palīdzēja mums visiem atklāt sevi. Mēs ticam, ka “Evrikas” sniegtā kvalitatīvā izglītība palīdzēs skolai izglītot vēl  daudzas bērnu paaudzes. 
 
Absolventi:
1.       Bass Henrieta
2.       Berkovičs Daniils
3.       Gumeļevskis Pāvels
4.       uks Artjoms
5.       Kuzņecova – Važinova Jeļena
6.       Ragozins Innokentijs
7.       Rubens Artūrs
8.       Slipčenko Antons
9.       Smisļajeva Nadina
10.   Hagins Iļja
11.   Utiševa Tamara
12.   Janučkovska Alīna
Un vēl 42 paraksti.


X

.:Sazināties ar mums:.

* Vajadzīgās ailes..

* Teksts.
Lūdzu pārrakstiet tekstu no bildes :
X

.:Подписка:.

* Обязательные поля.

Введите текст с картинки :

Подписка дает возможность автоматически получать обновления разделов «БИБЛИОТЕКА» и «ЛЕКТОРИЙ».