RU
Atgriezties uz galveno
Karjeras nedēļa 2018.

 Mūsu skolā tradicionāli tiek organizēta “Karjeras nedēļa”. Profesionālās orientācijas pasākumi tiek organizēti ne tikai piecu darba dienu laikā, bet turpinās arī visa mācību gada laikā.

Skolotāju diena skolā “Evrika” ir skolēnu pašpārvaldes diena.
Vidusskolas skolēni sagatavo interesantas nodarbības pamatskolas skolēniem, kā arī spēj iejusties administrācijas lomā, uztur kārtību skolā visu dienu.
Skolēni iepazīst skolotāja profesiju.
Karjeras nedēļā Skolēnu parlamenta pārstāvji prezentēja pārējiem audzēkņiem dažādas profesijas: ārsts, dizainers, operas dziedātājs, pavārs, restorātors u.c.
Aktīvi darbojas Interesanta tikšanas klubs. Otro un ceturto klašu audzēkņi tiekas ar Davida Kahidzes mammu – tulkotāju Jeļenu, kura stāstīja bērniem par tulka darbu.
8.-12.klasēs skolēni tiekas ar Skolu padomes priekšsēdētāju, biznesmenu Igoru Hasinu.
Ar aktiera šofera un ekskursijas vadītāja profesijām skolēni iepazīstinājās teātra izrādes un ekskursijas laikā uz Kuldīgu.
Oktobrī un novembra sākumā Swedbanka speciālisti novadīja mūsu audzēkņiem interesantas stundas; ekonomikā, matemātikā, informātikā, angļu valodā, ka arī nolasīja lekciju par karjeras izvēli.
Gaida “Evrikas” audzēkņi arī tikšanos ar mūsu skolas un Maskavas konservatorijas absolventu – vokalistu un pedagogu Timuru Kušenko.
Darbs proforientācijas un karjeras izvēle turpināsies.
Fotogalerēja šeit.


X

.:Sazināties ar mums:.

* Vajadzīgās ailes..

* Teksts.
Lūdzu pārrakstiet tekstu no bildes :
X

.:Подписка:.

* Обязательные поля.

Введите текст с картинки :

Подписка дает возможность автоматически получать обновления разделов «БИБЛИОТЕКА» и «ЛЕКТОРИЙ».